Tulokset 2015

10.1.2015 Star, Helsinki, valtak

- Santeri ja Emmi, Nuoriso C, 5 vak, 6 lat

 

18.1.2015 Parketti, Hyvinkää, alue

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 7,5 vak, 8 lat

 

24.1.2015 Casamba, Kajaani, GP

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 6 vak, 8 lat

 

15.2.2015 Blue&White, Espoo, seura

- Aarre ja Oona, Lapsi 1 E, 6

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 5

 

21.3.2015 Dancing, Lahti, Vakio SM

- Santeri ja Emmi, Nuoriso, 39

 

22.3.2015, Terpsikerho, Kouvola, alue

- Aarre ja Oona, Lapsi 1 E, 1

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 1

- Miro ja Halla, Lapsi 2 E, 3

- Jim ja Sanni, Lapsi 2 E, 4

 

28.3.2015, DanceWorld, Helsinki, alue

- Jesse ja Noora, Nuoriso D, 1

 

12.4.2015, TanssiDans, Kirkkonummi, seura

- Aarre ja Oona, Lapsi 1 E, 5

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 2

- Miro ja  Halla, Lapsi 2 E, 7

- Jim ja Sanni, Lapsi 2 E, 11

 

19.4.2015, Spiral, Tampere, alue

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 5 vak, 11,5 lat

 

2.5.2015, Botafogo, Seinäjoki, alue

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 5

 

9.5.2015, Master, Helsinki, valtak

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 1

 

10.5.2015, Cavalier, Hyvinkää, seura

- Aarre ja Oona, Lapsi 1 E, 12

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 2

- Miro ja Halla, Lapsi 2 E, 8

- Jim ja Sanni, Lapsi 2 E, 9

 

17.5.2015, Fregolina, Kaarina, alue

- Jesse ja Noora, Nuoriso D, 1

 

24.5.2015, Revontulitanssi, Rovaniemi, IKM

- Jaakko ja Silja, Juniori 2 10-tanssi, 6

 

6.6.2015, Pivotkerho, Hämeenlinna, alue

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 1

 

29.8.2015, Blue&White, Helsinki, valtak

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 1

- Jaakko ja Silja, Juniori 2 B, 6 vak, 5 lat

- Santeri ja Emmi, Yleinen C-A, vak 9

 

5.9.2015, Vakita, Vantaa, GP

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 13,5 vak, 10 lat

- Santeri ja Emmi, Nuoriso, 24 vak, 24 lat

 

6.9.2015, Swivel, Salo, alue

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 E, 1

 

13.9.2015, Quickstep, Vihti, alue

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 7 vak, 6 lat

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 3

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 3 vak, 1 lat

 

19.9.2015, HaveStep, Hamina, valtak

- Jaakko ja Silja, Nuoriso B-A, 2 vak, 1 lat

- Leevi ja Leeni, Lapsi 2 D, 4

- Santeri ja Emmi, Nuoriso C, 1 vak, 1 lat

 

3.10.2015, Spiral, Tampere, GP

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 12 vak, 16,5 lat

 

4.10.2015, Nick’s, Lahti, alue

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 2 vak, 3 lat

 

10.10.2015, Bolero, Turku, valtak

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 6

 

31.10.2015, Tepika, Jyväskylä, aluemestaruus

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 2 vak, 2 lat

 

7.11.2015, Telemark, Oulu, 10-tanssi SM

- Jaakko ja Silja, Juniori 2, 11

 

15.11.2015, Heinolan Tanssikerho, Heinola, alue

- Jim ja Oona, Lapsi 1 E, 2

- Leevi ja Leeni, Juniori 1 D, 8

- Ville ja Sanna, Yleinen D, 2

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 1 vak, 1 lat

 

21.11.2015, Step, Tampere, valtak

- Santeri ja Emmi, Nuoriso C, 2 vak, 1 lat

 

12.12.2015, Mikkelin Tanssiurheilijat, Mikkeli, valtak

- Santeri ja Emmi, Yleinen C, 1 vak, 1 lat

Kilpailulajiluokkasijaviejäseuraaja
RS GP 28.11. Lahtifuskusen 11Lilja AriLilja Soile
RS GP 28.11. Lahtibuggsen 11Lilja AriLilja Soile
RS SM 9.5. Helsinkibuggsen5Lilja AriLilja Soile
RS PM 25.4. Aulankobuggsen champ11Lilja AriLilja Soile
RS GP 12.4. Valkeakoskibuggsen 14Lilja AriLilja Soile
RS GP 12.4. Valkeakoskifuskusen 14Lilja AriLilja Soile
RS GP 25.1. Hämeenlinnabuggsen 11Lilja AriLilja Soile
RS GP 25.1. Hämeenlinnafuskusen 12Lilja AriLilja Soile